13-14 квітня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбудеться Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Інновації в стоматології».

Шановні студенти та молоді вчені!

13-14 квітня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбудеться Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Інновації в стоматології».

Студентське наукове товариство імені О.А.Киселя та Товариство молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця запрошують Вас взяти участь у конференції.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Дитяча терапевтична стоматологія та профілактика стоматологічних захворювань.

• Терапевтична стоматологія.

• Ортопедична стоматологія.

• Ортодонтія.

• Хірургічна стоматологія, щелепно-лицева хірургія та імпланталогія.

• Хірургічна стоматологія дитячого віку.

ФОРМИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Усна доповідь і публікація тез

2. Стендова доповідь і публікація тез

3. Публікація тез

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ: українська, російська, англійська.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ:

www.snt-nmu.kiev.ua

Для участі у конференції необхідно до 10 березня 2016 року пройти реєстрацію на сайті та надіслати тези, оформлені згідно з вимогами, що наведені на сайті.