Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що 20-21 листопада 2015 року у м. Києві відбудеться проведення круглого столу, присвяченого Міжнародному Дню Недоношеної дитини «Клінічні стандарти медичної допомоги та якість життя передчасно народжених дітей – міжнародний досвід та реалії України».

Для участі у проведення круглого столу запрошуються головні (позаштатні) спеціалісти структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних (міських) державних адміністрацій зі спеціальності «Неонатологія», «Педіатрія», викладачі профільних кафедр неонатології та педіатрії Вищих навчальних медичних закладів та закладів післядипломної освіти, співробітники профільних науково-дослідних установ МОЗ та НАМН України,  лікарі-неонатологи, лікарі-педіатри, лікарі-дитячі анестезіологи, лікарі-неврологи дитячі.

Витрати на відрядження віднести за основним місцем роботи.

Місце проведення круглого столу: м. Київ, вул. Братська, 17-19, готель Редіссон Блу.

Реєстрація учасників 20 листопада 2015 року з 10:00 до 12:00.

Контактні особи: Шунько Єлізавета Євгенівна завідувач кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика, професор, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Неонатологія», телефон:                    (044) 236 09 61; (067) 757 02 17).

Лакша Ольга Тимофіївна доцент кафедри неонатології НМАПО                   ім. П.Л. Шупика, телефон: (066) 724 84 93.

Програма конференції додається.