05 листопада 2015 року запрошуємо взяти участь у роботі Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медичний та психологічний контроль стану людини»

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД «НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ

РЕАБІЛІТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР МОЗ УКРАЇНИ»

ІНСТИТУТ МЕДИЦИНИ ПРАЦІ НАМН УКРАЇНИ

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР НАУКОВОЇ МЕДИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ТА ПАТЕНТНО-ЛІЦЕНЗІЙНОЇ РОБОТИ МОЗ УКРАЇНИ

Інформаційне повідомлення

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медичний та психологічний контроль стану людини», яку внесено до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України, які проводитимуться у 2015 році, в розділ науково-практичних конференцій за номером 538. Конференція відбудеться на базі Державного закладу «Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр МОЗ України» 05 листопада 2015 року.

Тематичні напрямки роботи конференції

1. Сучасні методи діагностики стану психічного та соматичного здоровя людини.

2. Функціональний стан людини та методи його корекції та оптимізації.

3. Проблеми медико-психологічного супроводу осіб з особливими, екстремальними, шкідливими та стресовими умовами праці.

4. Актуальні проблеми в галузі клінічної психології.

5. Актуальні дослідження в галузі психології праці та інженерної психології.

Місце проведення конференції: Україна, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. О.Невського, 14, ДЗ «НПМ РДЦ МОЗ України».

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Заявки на участь у конференції та статті необхідно подати до Оргкомітету за адресою: Україна, 85110, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. О.Невського, 14, ДЗ «Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр МОЗ України», або на електронну адресу rdckonst@ukr.net. Проїзд, проживання та харчування учасників конференції здійснюється за власні кошти.

ВАЖЛИВІ ДАТИ:

Термін подання статей та заявки на участь у конференції –

до 1 листопада 2015 року

Термін бронювання проживання – до 1 листопада 2015 року