17-18 вересня 2015 р. у м. Дніпропетровську відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю: «VIІІ Український гастроентерологічний тиждень», яку проводить ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України».

АНОНС

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

17-18 вересня 2015 р. у м. Дніпропетровську відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю: «VIІІ Український гастроентерологічний тиждень», яку проводить ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України».

До проведення конференції приурочено видання збірника наукових праць «Гастроентерологія» №3(57). Роботи в збірнику публікуються безкоштовно. Правила оформлення статей дивіться на сайті інституту gastro.org.ua в розділі: Збірник «Гастроентерологія».

Більш детальна інформація про конференцію буде розміщена на сайті інституту gastro.org.ua

Наукові напрями конференції:

1. Хвороби стравоходу

2. Захворювання шлунку та дванадцятипалої кишки

3. Клінічна панкреатологія

4. Захворювання печінки і жовчовивідних шляхів

5. Хронічні запальні захворювання кишечника

6. Педіатрична гастроентерологія

7. Хірургічне лікування хвороб органів травлення

8. Нутріціологія, дієтологія та лікувальне харчування

В роботі конференції планують прийняти участь провідні вчені України та інших країн.

Конференція буде працювати в режимі пленарних і секційних засідань, сателітних симпозіумів, лекцій і круглих столів. Під час конференції буде розгорнута виставка лікарських препаратів фармацевтичних фірм.

Під час роботи конференції будуть проведені конкурси: робот молодих вчених; кращих наукових робіт, опублікованих в випуску збірника “Гастроентерологія” №1, №2 і №3 2015 р.

В дні роботи конференції проводитиметься виставка провідних

вітчизняних і зарубіжних компаній

виробників лікарських

препаратів, медичної техніки і технологій.