16.04.2015 «Погляд майбутніх лікарів на сучасну медицину», Полтава

Шановні студенти та співробітники університету!

Доводимо до вашого відома, що

Науковий відділ та студентське наукове товариство ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» запрошує студентів взяти участь у роботі 71-ої Всеукраїнської студентської наукової конференції «Погляд майбутніх лікарів на сучасну медицину», яка відбудеться 16 квітня 2015 року.

Конференцію внесено до «Реєстру конгресів, з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які будуть проводитися у 2015 році».

Для участі у роботі конференції необхідно до 1 березня 2015 року пройти реєстрацію на сайті СНТ ВДНЗУ «УМСА». Умови проведення конференції, список секцій, зразок оформлення тез знаходяться на сайті СНТ:sntumsa.pl.ua у розділі: конференція.

Тези або статті, які не відповідають вимогам оформлення, або тих учасників, які не пройшли електронну реєстрацію, розглядатися не будуть.

Організаційний комітет залишає за собою право проводити відбір для особистої участі у конференції на конкурсній основі. В разі, якщо робота не відповідає вимогам оформлення або не пройшла конкурсний відбір, організаційний внесок не повертається. Всім учасникам, чиї роботи будуть рекомендовані для участі у вигляді усної або стендової доповіді, буде надіслане запрошення на e-mail.

Подані для участі у конференції роботи повертатися не будуть.

Адреса оргкомітету:

36024, м. Полтава, вул. Шевченка, 23, ВДНЗУ «УМСА»,

кафедра медичної, біологічної та біоорганічної хімії

сайт: sntumsa.pl.ua

Куратор СНТ: д.мед.н., професор Непорада Каріне Степенівна