Оголошення щодо вступу за програмою «Донбас Україна»

ОГОЛОШЕННЯ

Рішення приймальної комісії ДНМУ щодо вступу у 2017 році для мешканців за програмою «Донбас Україна».

Визначити, що особа, яка не має українського атестату (проживала на тимчасово окупованій території), звертається до освітнього центру «Донбас Україна» в м. Краматорську ЗОСШ №22 для проходження річного оцінювання, державної підсумкової атестації та вступу до вишу за спрощеною процедурою.

Для вступу цим абітурієнтам не потрібен сертифікат ЗНО, атестат або свідоцтво. Для звернення в Освітній Центр паспорт громадянина України не обов’язковий. Документи прийматимуться з 19 червня.

Щоб вступити до ДНМУ за спрощеною процедурою необхідно:

1. Звертається до освітнього центру «Донбас Україна» в м. Краматорську – школа №22. Особисто подати заяву з 19 червня.

2. Заповнити освітню декларацію.

3. Скласти два іспити державної підсумкової атестації:українська мова та історія України

4. Звернутися до приймальної комісії ДНМУ та скласти один вступний іспит – з біології (для вступу за всіма спеціальностями).