Перемога у конкурсі знавців української мови

Студентка ДНМУ стала переможицею обласного е
тапу
ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

18 лютого у Кропивницькому проводилася церемонія нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Кращими стали 36 учнів та студентів — представників різних типів шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Кіровоградської області. Переможці визначалися у різних вікових категоріях та за спрямуванням вищого навчального закладу. Серед студентів нефілологічних спеціальностей перше місце посіла студентка І курсу другого медичного факультету Донецького національного медичного університету Ольга Лебенкова. До конкурсу студентку підготувала викладач української мови, кандидат філологічних наук Роксолана Іванівна Стецюк. За висновком журі Ольга продемонструвала творчий підхід до виконання завдань та високий рівень знань. Вручаючи нагороду, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Володимир Таборанський, відзначив, що Донецький національний медуніверситет гідно розпочав свою участь у конкурсі на Кіровоградщині.

Одночасно усі фіналісти взяли участь у четвертому етапі конкурсу. Їх імена будуть відомі дещо пізніше. Отже, ще раз вітаємо Ольгу Лебенкову з перемогою та бажаємо подальших успіхів!