Святковий Новорічний концерт у Кропивницькому

22 грудня студенти другого медичного і міжнародного медичного факультетів Донецького національного медичного університету, які навчаються у місті Кропивницькому, провели святкову новорічну програму. Щоб привітати усіх з Новим роком, свої таланти об’єднали студенти з України та багатьох країн світу. І завдяки цьому свято вдалося.

Вітаючи аудиторію, декан міжнародного факультету Костянтин Герасименко сказав, що у залі знаходиться велика кількість гостей з усіх континентів та подякував, що іноземні студенти обрали саме ДНМУ. Декан другого медичного факультету Петро Сидоренко зазначив, що цей рік був успішним для усіх студентів та викладачів і побажав енергії для здійснення усіх задумів. Також були нагороджені переможці загальнофакультетських етапів міжнародних конкурсів ім. Т.Шевченка та П.Яцика.

Керівники студентського самоврядування записали новорічне відеозвернення, у якому без гумору не обійшлося. Особливо порадували зал зйомки у «закадровому» форматі. Зі сцени оголосили підсумки конкурсу новорічних стінгазет. Приз глядацьких симпатій отримала 11-та група, а нагороду за оперативність – представники 10-ї групи.

Концертна програма була багатою на музичні композиції різних форм і стилів. На сцені виступила група духових інструментів «BackBand», викладач Ігор Бобир віртуозно грав на електрогітарі, студент Олександр Бондаренко заспівав про Новий рік. Група «Babylon» з міжнародного факультету вразила не лише хітом «Aicha», а й неповторною грою на гітарах. Ще один гурт «RollingTender» відзначився не лише голосом солістки, а й біт-боксом дуету з Індії. Один з учасників гурту, Лео, виконав і сольний номер.

Яскравим гумором порадувала практично кожна група – тут був і один день з життя царя, і підготовка до сесії, і рукавичка, у якій жив Олень-гістолог. Команда «Кабачки» та найбільш «чуйний» лікар Євген Джура розповіли про чудеса безкоштовної медицини.

Ще однією родзинкою програми став хіп-хоп, який представив Владислав Загорський разом зі своїми однокурсницями.

І яке новорічне свято без Діда Мороза та Снігурки. Вони побажали усім студентам і викладачам лише успіхів у 2017 році та запропонували відгадати декілька загадок про студентське життя.

Двогодинна програма промайнула миттєво, проте кожен глядач і учасник отримав великий заряд позитивних емоцій на увесь прийдешній рік.